GMINA GÓZD Z ĆWIERĆ MILIONOWYM DOFINANSOWANIEM NA PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW
W dniu 26 listopada 2025 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wójt gminy Gózd pan Paweł Dziewit oraz skarbnik gminy pani Bogusława Kościelniak podpisali umowę o dofinansowanie w formie […]